Multipolisa

Poradnik Multipolisa.pl

Dlaczego warto ubezpieczyć swoje życie i zdrowie?

Każdego dnia dbamy o siebie i swoją rodzinę. Rzadko myślimy o ryzyku chorób i wypadków, bo nie chcemy wciąż bać się o przyszłość. Nasze życie i zdrowie to najcenniejsze co mamy. Gdy je tracimy, znika stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa. Naszą codzienność trzeba dostosować do nowej sytuacji. Gdy nasze życie gwałtownie się zmienia – pojawia się choroba, nieszczęśliwy wypadek, śmierć bliskiej osoby – wyjątkowym wsparciem są ubezpieczenia ochronne. Ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia zdrowotne pomagają nam przywrócić stabilizację i poprawić sytuację życiową.

Co może nas spotkać i od czego możemy ubezpieczyć życie i zdrowie.

Dzięki ubezpieczeniom ochronnym zapewniamy sobie wsparcie w każdej sytuacji: w pracy, w domu, podczas wypoczynku, uprawiania sportów. Co złego może się zdarzyć:

  • Śmierć – w nieszczęśliwym wypadku, w wyniku choroby długiej lub nagłej, z przyczyn naturalnych, na skutek samobójstwa.
  • Poważne zachorowanie (choroba nowotworowa, zawał, udar, przeszczep).
  • Nagły, nieszczęśliwy wypadek: w pracy, w domu, podczas uprawiania sportu (poparzenia, złamania, amputacja, uszkodzenia organów wewnętrznych, utrata wzroku, słuchu, mowy).

Jakie mogą być skutki nieszczęśliwego wypadku i co pokryje ubezpieczenie:

–  trwałe inwalidztwo (utrata kończyn, części organów wewnętrznych, uszkodzenia mózgu, utrata wzroku, słuchu)

–  całkowita niezdolność do pracy zarobkowej na skutek inwalidztwa

–  trwały uszczerbek na zdrowiu (uszkodzenia ciała i kończyn w wyniku złamań, chorób, poparzeń)

–  konieczność leczenia szpitalnego

–  konieczność długotrwałej rehabilitacji

Poznaj powody, dla których warto kupić ubezpieczenie na  życie i ochrony zdrowia.

Chcę cieszyć się życiem. Chcę żyć komfortowo i szczęśliwie.

Dzięki ubezpieczeniom ochronnym możemy żyć w większym komforcie. Nie musimy obawiać się o przyszłość naszych bliskich i swoją sytuację. Wiemy, że otrzymamy cenne wsparcie finansowe na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia.

Chcę zapewnić sobie wsparcie finansowe w trakcie leczenia.

Leczenie specjalistyczne jest bardzo kosztowne. Wiele skutecznych leków i terapii nie podlega refundacji NFZ, a leczenie często musi odbywać się za granicą. Takie koszty może pokryć prywatne ubezpieczenie. Uzyskamy dostęp do lekarzy specjalistów w prywatnych klinikach bez oczekiwania w kolejkach. Polisa zdrowotna ułatwi także dostęp do rehabilitacji, sprzętu medycznego.

Chcę zapewnić rodzinie bezpieczeństwo finansowe w razie mojej choroby lub śmierci.

Śmierć głównego żywiciela rodziny może poważnie pogorszyć sytuację materialną. Główne ubezpieczenie na życie zapewni wypłatę sumy ubezpieczenia osobom bliskim. Wysokość tej kwoty wybieramy przy zakupie ubezpieczenia na życie.

W przypadku długiej choroby, inwalidztwa, utraty zdolności do pracy, chroni nas ubezpieczenie zdrowotne. Z takiej polisy otrzymamy wsparcie finansowe, które ułatwi nam i naszym bliskim walkę z chorobą. W polisie ochrony zdrowia także wybieramy sumę ubezpieczenia.

Chcę zapewnić moim dzieciom bezpieczną przyszłość.

Polisa na życie zabezpieczy finansowo przyszłość dzieci  w razie śmierci rodziców. Warto zadbać o bezpieczeństwo finansowe naszych dzieci, szczególnie gdy nie są jeszcze samodzielne. Wsparcie finansowe z polisy na życie pozwoli im się kształcić i zapewni niezbędne środki do życia.

Chcę uzyskać wsparcie finansowe, by skutecznie leczyć moich bliskich.

Ubezpieczenia na życie i zdrowotne możemy wykupić dla całej rodziny. Dzięki kompleksowej ochronie mamy gwarancję wsparcia finansowego w przypadku choroby każdego członka rodziny.

Zabezpieczenie siebie oraz swojej rodziny polisą ochrony życia i zdrowia to dowód odpowiedzialności i dojrzałości. To, co w życiu najważniejsze, trzeba chronić w sposób wyjątkowy.
Ubezpieczenia ochronne nie są dziś ogromnym wydatkiem, dlatego warto z nich korzystać.

Zwróćmy także uwagę na nowe rozwiązania ubezpieczycieli, czyli polisy gwarantujące ochronę oraz zwrot wpłaconej składki ubezpieczeniowej.

Kup polisę z Multipolisą.pl!

wygodnie – bezpiecznie – ze zniżką

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wiadomość.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo najszybciej jak to możliwe.