Multipolisa

Prowizje bez wad

Wybierz swój pakiet
prowizyjny i ciesz się
szybkimi przelewami.

Pieniądze to nie wszystko, ale to dzięki nim możemy spełniać marzenia.
Dlatego prowizje w Multipolisa.pl są jasne, przejrzyste i przede wszystkim korzystne dla Partnerów.
Zawsze wiesz, na jakim poziomie działasz. Wypłacamy prowizje za wszystkie polisy wznowione. Polisy leadowane to aż 75% stawki bazowej. Proponujemy samofakturowanie i przelewy do 2 dni od wystawienia faktury.

Sprawdź, jak działa system prowizyjny Multipolisa.pl

Jasny system prowizyjny

Stawki dla Partnerów są uproszczone, aby łatwiej kontrolować i estymować prowizję. Przejrzysty system prowizyjny = transparentność rozliczeń.

Wysokie stawki

Oferujemy jedne z najwyższych stawek na rynku. Np. ubezpieczenia majątkowe - do 30% prowizji, a ubezpieczenia życiowe do 90% prowizji!

75% stawki za lead

Nie masz czasu, i chcesz przekazać nam lead do obsługi? Nie martw się o prowizję, bo otrzymasz aż 75% swojej stawki bazowej.

Transparentne rozliczenia

Nasz Dział Rozliczeń dokładnie oblicza Twoje przychody ze sprzedaży ubezpieczeń. Działamy sprawnie, terminowo i jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie,

Samofakturowanie

Wygodna opcja wystawiania faktur, dzięki której oszczędzasz czas, minimalizujesz błędy formalne, a przelew wysyłamy błyskawicznie!

Przelewy do 2 dni

Przelew za Twoją fakturę realizujemy w trybie ekspresowym. Dla wybranych Partnerów oferujemy też opcję wypłaty prowizji po opłaceniu polisy przez klienta.

Zostań Partnerem Multipolisa.pl!

przekonaj się, że warto

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wiadomość.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo najszybciej jak to możliwe.