Multipolisa

Poradnik Multipolisa.pl

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie u multiagenta?

W 2016 roku wydaliśmy na ubezpieczenia 56 mld zł. Każdą polisę możemy kupić na wiele sposobów. U agentów wyłącznych, bezpośrednio w placówce ubezpieczyciela, w banku, w internecie oraz u multiagentów. Jakie zalety ma zakup ubezpieczenia u multiagenta? Sprawdźmy.

Kim jest multiagent?

Mutltipolisa.pl jest multiagentem czyli agentem ubezpieczeniowym, który zawarł umowy z kilkoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i dzięki temu może oferować klientom polisy każdego z nich. Multiagenci podlegają rejestracji w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych, a dodatkowo muszą wykupić obowiązkową polisę OC multiagenta.

Dlaczego warto kupić polisę u multiagenta?

1. U multiagenta porównasz różne ubezpieczenia w jednym miejscu

Każde Towarzystwo Ubezpieczeń ma inną ofertę dla Klientów. Pozornie taka sama polisa często różni się zakresem ochrony i wysokością składki. Warto więc porównać kilka propozycji, aby wybrać najlepszą opcję – właśnie to gwarantuje nam multiagent. Wybierając polisę w multiagencji, mamy gwarancję, że nie zapłacimy za dobrą ochronę więcej niż to konieczne.

Ubezpieczyciele wprowadzają także okresowe promocje, zniżki specjalne – do każdej z nich ma dostęp multiagent, więc może zaproponować klientowi najlepszą opcję ubezpieczenia dostępną na rynku w danej chwili.

2. U multiagenta dopasujesz ubezpieczenie do swoich indywidualnych potrzeb

Nie każdy Ubezpieczyciel dysponuje optymalną ofertą ubezpieczeń dla każdego klienta i każdej sytuacji. Są też ubezpieczyciele, którzy specjalizują się w danej grupie ubezpieczeń. Nie wszędzie znajdziemy dobre polisy np. dla młodych kierowców, starszych pojazdów, drogich pojazdów, firm itp. Dlatego dostęp do oferty wielu Ubezpieczycieli u multiagenta zapewnia nam najlepszą polisę dopasowaną do naszej sytuacji.

3. U multiagenta oszczędzisz swój czas przy zakupie ubezpieczenia

Zakup dobrego ubezpieczenia nie jest sprawą prostą. Jeśli chcemy porównać kilka ofert ubezpieczycieli, czeka nas szereg długich wizyt u różnych agentów lub w oddziałach Towarzystw. Tymczasem u multiagenta wszystko odbywa się w jednym miejscu. Dodatkowo multiagenci zwykle korzystają z systemów porównujących oferty ubezpieczeń szybko i sprawnie przy jednorazowym wprowadzeniu parametrów polisy.

4. U multiagenta otrzymasz wysoką jakość doradztwa w ubezpieczeniach

Aby rzetelnie doradzać w ubezpieczeniach, trzeba stale aktualizować swoją wiedzę o produktach ubezpieczeniowych. Mutliagent ma kontakt z wieloma towarzystwami ubezpieczeń, a te cyklicznie organizują szkolenia i warsztaty dla swoich agentów. Dzięki temu multiagent ma stały dostęp do aktualnych informacji o rynku i produktach.

Kup polisę z Multipolisą.pl!

wygodnie – bezpiecznie – ze zniżką

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wiadomość.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo najszybciej jak to możliwe.